Kasulikud nipid

Sisusta kodu mobiilirakenduste abil.

Kodu sisustamine ja mööbli valimine võib kohati osutuda keeruliseks ülesandeks, eriti veel siis, kui pole pidanud sellega enne kokku puutuma. Kui me sooviksime, et kodu saaks pärast remonti sisustatud sõrmenipsu abil, siis kahjuks nii lihtsalt asjad ei käi. Küll aga on tänapäeval suureks abiks erinevad mobiilirakendused, mis aitavad nii algajal kui ka edasijõudnud sisustajal ruumid kaunilt särama panna.

Siin on mõned rakendused, mis aitavad saavutada unistuste disaini algusest lõpuni. Suurtest muudatustest kuni väikeste detailideni – need mobiilirakendused teevad selle protsessi lihtsamaks. Just nende abil saad luua endale mõnusa ja meelepärase kodu, mille üle uhkust tunda. Enamus välja toodud mobiilirakendused on saadaval nii Androidile kui ka iOS-ile.

CamToPlan

Cam To Plan V.1.3

CamToPlan on mõõtmisrakendus, mis aitab telefoni abil mõõta vahemaid ja pindu ning muudab planeeringute koostamise lihtsamaks. Mõõdulint on 3D-kujul ekraanil ja paistab nagu päris. Rakenduse abil saab mõõta näiteks põrandaliiste või seinu, mööbliesemeid, vaipu ja muid sisustuselemente. Rakendus arvutab ise pindala ja joonistab võetud mõõtude põhjal ruumi planeeringu. See on eriti hea abimees juhul, kui ruum, mille mõõtusid on vaja, pole standardse kujuga.

Android Play Pood: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tasmanic.camtoplanfree&hl=en_US

Iphone iOS App Store: https://apps.apple.com/uz/app/cam-to-plan-ar-tape-measure/id1292176208

Color Capture

Color Capture on the App Store

Benjamin Moore’i poolt loodud mobiilirakendus Color Capture annab hea võimaluse sobitada omavahel värve kokku. Näiteks on sinu elutoa efektsein kollane – sina tee sellest rakenduse abil pilti, ning rakendus leiab 3500 erineva värvitooni seast just need toonid, mis sobiksid kollase seinaga. Samuti võid pildistada ükskõik mida, mis sind inspireerib ning antud rakendus annab veel lisainspiratsiooni. Lisaks sellel saad tuvastada kõik värvid mis jäävad pildile.

Android Play Pood: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.benjaminmoore.colorcapture4&hl=en_US

Iphone iOS App Store: https://apps.apple.com/us/app/color-capture/id318034543

Homestyler

Homestyler App Icon - UpLabs

Homestyleri abil saab luua vaid mõne klikiga nii 2D kui ka 3D plaane just sinule sobivate mõõtudega. Rakenduses on suur hulk erinevaid dekoratiivelemente, seinavärve ning põrandamaterjale, mis aitavad luua ilusa ning realistliku ruumi. Mobiilirakendusega saab proovida erinevaid seinavärve ja vaadata, kuidas mööbliesemed ruumi sobituvad.

Android Play Pood: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.autodesk.homestyler&hl=en_US

Iphone iOS App Store: https://apps.apple.com/us/app/homestyler-interior-design/id601137449

roOomy

GitHub - rooomy/rooomy-open-tools: some bunch of functions we use ...

Tee pilt on ruumist, mida sisustada soovid ning rakendus roOomy muudab antud ruumi 3D visuaaliks. Rakendus keskendub sellele, et rohkem disainitakse ning vähem saadetakse mööblit tagasi. RoOomy annab võimaluse vaadata ning sobitada just sinu soovidele vastavaid esemeid. Soovid magamistuppa lisaks voodile ka diivanit, aga ei ole kindel, kas see sobiks sinna? Kasuta roOomyt ning saa teada!

Iphone iOS App Store: https://apps.apple.com/us/app/rooomy/id569414637

Home Design 3D

Cover art

Ka mobiilirakendus Home Design 3D abil saab joonistada toaplaane ning testida, kuidas erinevad mööbliesemed tuppa sobituvad. Antud rakendus on üks populaarsemaid rakendusi, mis aitavad rohkem kui 1000 eseme abil sinu unistuste ruumi sisustada.

Android Play Pood: https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.anuman.HomeDesign3D&hl=en_US

Iphone iOS App Store: https://apps.apple.com/us/app/home-design-3d/id463768717

Need lihtsad, kuid äärmiselt kasulikud mobiilirakendused aitavadki luua imelise tulemuse. Alustades põrandaplaanidest kuni seinavärvide ning detailivärvide sobimiseni või hoopiski mööbli suuruse ja kuju sobimiseni sinu sisustatavas ruumis. Nagu öeldakse, siis üheksa korda mõõda ja üks kord lõika. Need rakendused annavad hulgaliselt võimalusi mõõta, et siis ühe korraga luua endale unistuste kodu.